Poniedziałek

godz.
7.00-8.30 schodzenie się dzieci zabawa indywidualna zabawy zbiorowe przy muzyce
8.30-9.00 grupowe zajęcia logopedyczne przygotowanie do śniadania
9.00-9.30 śniadanie
9.30-11.00 zajęcia dydaktyczne
11.00-11.15 drugie śniadanie
11.15-11.45 angielski
11.45-12.30 zabawy swobodne dzieci wyjście do ogrodu przygotowanie do obiadu
12.30-13.00 obiad
13.00-13.15 mycie zębów słuchanie bajek
13.00-14.30 drzemka poobiednia (dla chętnych dzieci)
13.15-14.15 zabawy na świeżym powietrzu
14.15-14.30 deser
14.30-15.00 „Odkrywam piękny i ciekawy świat”
15.00-17.00 zabawy swobodne dzieci odbieranie dzieci
16.00-16.15 podwieczorek

Wtorek

godz.
7.00-8.30 schodzenie się dzieci zabawa indywidualna zabawy grupowe przy muzyce
8.30-9.00 grupowe zajęcia logopedyczne iprzygotowanie do śniadania
9.00-9.30 śniadanie
9.30-11.00 zajęcia dydaktyczne
11.00-11.15 drugie śniadanie
11.15-11.45 ćwiczenia manualne i sprawnościowe
11.45-12.30 zabawy swobodne dzieci spacer po ogrodzie i przygotowanie do obiadu
12.30-13.00 obiad
13.00-13.15 słuchanie lub oglądanie bajek (w języku angielskim)
13.00-14.30 drzemka poobiednia (dla chętnych dzieci)
13.15-14.15 zabawy na świeżym powietrzu
14.15-14.30 deser
14.30-15.30 „Moja przyjaciółka scena”
15.00-17.00 zabawy swobodne dzieci i odbieranie dzieci
16.00-16.15 podwieczorek

Środa

godz.
7.00-8.30 schodzenie się dzieci/zabawa indywidualna i zabawy zbiorowe przy muzyce
8.30-9.00 grupowe zajęcia logopedyczne i przygotowanie do śniadania
9.00-9.30 śniadanie
9.30-11.00 zajęcia dydaktyczne
11.00-11.15 drugie śniadanie
11.15-11.45 angielski
11.45-12.30 zabawy swobodne dzieci/wyjście do ogrodu i przygotowanie do obiadu
12.30-13.00 obiad
13.00-13.15 słuchanie bajek
13.00-14.30 drzemka poobiednia (dla chętnych dzieci)
13.15-14.15 zabawy na świeżym powietrzu
14.15-14.30 deser
14.30- 15.30 „Odkrywam piękny i ciekawy świat”
15.00-17.00 zabawy swobodne dzieci i odbieranie dzieci
16.00-16.15 podwieczorek

Czwartek
godz.
7.00-8.30 schodzenie się dzieci/zabawa indywidualna i zabawy grupowe przy muzyce
8.30-9.00 grupowe zajęcia logopedyczne i przygotowanie do śniadania
9.00-9.30 śniadanie
9.30-11.00 zajęcia dydaktyczne
11.00-11.15 drugie śniadanie
11.15-11.45 ćwiczenia manualne i sprawnościowe
11.45-12.30 zabawy swobodne dzieci i przygotowanie do obiadu
12.30-13.00 obiad
13.00-13.15 słuchanie bajek (w języku angielskim)
13.00-14.30 drzemka poobiednia (dla chętnych dzieci)
13.15-14.15 zabawy na świeżym powietrzu
14.15-14.30 deser
14.30-15.00 „Moja przyjaciółka scena”
15.00-17.00 zabawy swobodne dzieci i odbieranie dzieci
16.00-16.15 podwieczorek

Piątek
godz.
7.00-8.30 schodzenie się dzieci/zabawa indywidualna i zabawy grupowe przy muzyce
8.30-9.00 grupowe zajęcia logopedyczne i przygotowanie do śniadania
9.00-9.30 śniadanie
9.30-11.00 zajęcia dydaktyczne
11.00-11.15 drugie śniadanie
11.15-11.45 angielski
11.45-12.00 rytmika
12.00-12.30 zabawy swobodne dzieci i przygotowanie do obiadu
12.30-13.00 obiad
13.00-13.15 słuchanie bajek
13.00-14.30 drzemka poobiednia (dla chętnych dzieci)
13.15-14.15 zabawy na świeżym powietrzu
14.15-14.30 deser
14.30-15.00 „Odkrywam piękny i ciekawy świat”
15.00-17.00 zabawy indywidualne i odbieranie dzieci
16.00-16.15 podwieczorek