Logopeda przedszkolny

DWA RODZAJE ZAJĘĆ LOGOPEDYCZNYCH

– WSZYSTKIE ZA DARMO DLA NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

W naszym przedszkolu istnieją dwa rodzaje zajęć logopedycznych:

  1. zajęcia w grupach – odbywają się CODZIENNIE rano, mają na celu usprawnianie narządów artykulacyjnych, oddechu, słuchu…, prowadzone w każdej grupie wiekowej od 15 do 30min. Zajęcia realizowane są w formie wesołej zabawy, podczas której aktywizujemy mięśnie narządów mowy, łącznie z przeponą. Dobór ćwiczeń zakamuflowany w zadaniach, które dzieci uwielbiają, pozwala na harmonijny, spójny i prawidłowy rozwój mowy. Dzięki takiej formie pracy, a właściwie zabawy – szybciej następuje stymulacja rozwoju językowego. Dziecko jest bardziej świadome swojego aparatu mowy. Podczas takich zajęć łatwo jest zaobserwować prawidłowy, bądź utrudniony rozwój mowy. Dzieci, które nie mają odpowiedniej artykulacji, lub opóźniony rozwój mowy, zostają objęte indywidualną terapią logopedyczną.
  2. zajęcia indywidualne – odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu z każdym dzieckiem, które zostało objęte terapią logopedyczną. Oprócz zajęć w grupach (porannych), dziecko objęte taką formą terapii, dodatkowo ma indywidualne zajęcia logopedyczne (po południu). Spotyka się w gabinecie logopedycznym z logopedą, gdzie odbywa się indywidualna lekcja, dostosowana do potrzeb konkretnego dziecka. W takiej formie terapii mogą wziąć udział Rodzice dziecka, by móc kontynuować terapię w domu, lub by móc obserwować postępy swojej pociechy

WSZYSTKIE ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE SĄ ZA DARMO DLA PRZEDSZKOLAKÓW ZAPISANYCH DO „ZACZAROWANEGO OGRODU”

Logopeda dla każdego

LOGOPEDA DLA KAŻDEGO

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych (bez względu na wiek) – dzieci, młodzież i dorosłych – na indywidualną terapię logopedyczną do niezależnego

GABINETU LOGOPEDYCZNEGO

w „Zaczarowanym Ogrodzie”

– Niepubliczne Przedszkole we Wrzosowej k/Częstochowy

KAŻDY może przyjść do w/w gabinetu, zapytać o poradę, umówić się na konsultacje, badania logopedyczne, oraz podjąć terapię logopedyczną.

Pierwsze spotkanie konsultacyjne BEZPŁATNE !!!

Zajęcia prowadzi doświadczona logopedka, o bardzo przyjaznym usposobieniu. W subtelny sposób pozyskuje sympatię dziecka i osiąga bardzo dobre wyniki terapeutyczne.

ZAPRASZAMY

Kontakt:

Wszechstronny Rozwój Dziecka Iwona Kołodziejczak

ul. Katowicka 42a 42-263 Wrzosowa

tel. 604297373

E-mail:

logopeda@zaczarowany-ogrod.com

GABINET LOGOPEDYCZNY

Niepubliczne Przedszkole „Zaczarowany Ogród”

ul. Katowicka 42a 42-263 Wrzosowa

 

Logopeda – mgr Iwona Kołodziejczak

Tel. 604297373